Polecane zabiegi:

Komputerowa

diagnostyka

stóp

dla dzieci i dorosłych

tel. 501 353 164

Terapie dla dzieci

Refleksoterapia

Chcemy Państwu przedstawić i jednocześnie zaproponować jedną z najlepszych i najefektywniejszych metod wspomagających ludzki organizm, jaką jest Refleksologia.

Refleksologia jest terapią holistyczną. Termin "holistyczny" pochodzi z języka greckiego od słowa "holos" i oznacza "całość". Refleksologia traktuje człowieka jako niepodzielną całość, obejmującą jego ciało, umysł i ducha. Więc jest subtelną sztuką, ale także niezwykle skuteczną formą leczniczego masażu. Terapia koncentruje się na odpowiednim uciskaniu punktów znajdujących się na stopach, a także dłoniach, czy głowie. Punktom tym odpowiadają określone narządy wewnętrzne, bądź części ciała.

W odróżnieniu od innych rodzajów terapii refleksologia nie leczy samych objawów choroby. Masaż stóp nie ma za zadanie przywrócić im jedynie funkcji ruchowych, a masaż głowy uśmierzyć ból związany z migreną. Oddziaływanie terapeutyczne wywołuje zmiany fizjologiczne w całym organizmie, poprawia krążenie i stymuluje układ nerwowy. Terapia, przywracając naturalny stan równowagi energetycznej, uwalnia w organizmie samoistne procesy prowadzące do pozbycia się toksyn nagromadzonych w wyniku choroby.

U osób korzystających z zabiegów refleksoterapii, organizm zasadniczo leczy się sam.

Dla kogo?

Odpowiedź jest prosta – dla wszystkich. Daje korzystne efekty w przypadku wszystkich ludzi, niezależnie od płci i wieku. Jako składnik medycyny naturalnej, terapia reflektoryczna nie powoduje szkodliwych efektów ubocznych. Nie koliduje z jednoczesnym stosowaniem innych sposobów leczenia w tym większości terapii farmakologicznych.

 

Typowy czas trwania refleksoterapii to 1h. Cennik oferty na stronie >>

refleksoterapia